Monitor Samsung Led 24" LS24F330EAUXEN 100Hz HDMi, Vga, Samsung
-1%
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: samsung
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 22:55:40
Sledujeme od: Mar 8, 2026
Popis produktu
Monitor SAMSUNG Essential S3 LS24F330EAUXEN 24 FHD VA 100Hz Eye Saver čierny
Praktický monitor na prácu a štúdium, ktorý poskytuje plynulý obraz, široké uhly pohľadu a technológie na ochranu zraku. Vďaka snímaču VA a obnovovacej frekvencii 100 Hz sa osvedčí v kancelárii aj doma.
Špecifikácia:
- AMD FreeSync: Nie
- Čas odozvy (typický): 5 ms
- Dĺžka napájacieho kábla: 1,5 m
- Dĺžka uhlopriečky obrazovky (cm): 60 cm
- EAN: 8806097683377
- Eco Saving Plus: Áno
- Dotyková obrazovka: Nie
- Európsky produktový registračný kód pre Energy Labelling (EPREL): 2388728
- Záruka: 24 mesiacov výrobná záruka
- Hĺbka (bez podstavca): 41,2 mm
- Hĺbka balenia: 380 mm
- Hĺbka zariadenia (so základňou): 217,4 mm
- HDCP: Áno
- HDMI: Áno
- Počet portov HDMI: 1
- Rozhranie pre montáž panelu: 100 x 100 mm
- Jasnosť displeja (typická): 250 cd/m²
- Uhol pohľadu (vertikálny): 178°
- Uhol horizontálneho videnia: 178°
- Trieda energetickej účinnosti (HDR): Nie je k dispozícii
- Trieda energetickej účinnosti (SDR): D
- Kód Výrobcu: LS24F330EAUXEN
- farba produktu: Čierna
- Farby displeja: 16.7 milióna farieb
- Tvar obrazovky: Plochý
- Počet portov VGA (D-Sub): 1
- Maximálna obnovovacia frekvencia: 100 Hz
- Vstupné napätie AC: 100 - 240 V
- Natívny pomer strán obrazu: 16:9
- NVIDIA G-SYNC: Nie
- Príkon: 14 W
- Príkon (max): 25 W
- Príkon v pohotovostnom režime: 0,5 W
- Pokrytie NTSC (typické): 72%
- Uhlopriečka obrazovky: 24"
- Káble: Striedavý prúd, HDMI
- Regulácia sklonu: Áno
- Ročná spotreba energie: 20 kWh
- Typ balenia: Krabička
- Rozlíšenie: 1920 x 1080 px
- Veľkosť škvrny: 527,04 x 296,46 mm
- Skala energetickej účinnosti: Od A do G
- Štandard farebnej škály: NTSC
- Štandard VESA: Áno
- Šírka (bez podstavca): 539,5 mm
- Šírka balenia: 607 mm
- Šírka zariadenia (so základňou): 539,5 mm
- Technológia eliminujúca blikanie obrazu: Áno
- Technológia displeja: LCD
- Režim hry: Áno
- Režim Samsung Eye Saver: Áno
- Režim vypnutia: 0,3 W
- Typ HD: Full HD
- Typ merania času odozvy: GTG (Gray to Gray)
- Typ napájacieho zdroja: Externý
- Hmotnosť (bez podstavca): 2,4 kg
- Hmotnosť (s podstavcom): 2,8 kg
- Hmotnosť vrátane obalu: 4,3 kg
- Vstavaná kamera/fotoaparát: Nie
- Vstavané reproduktory: Nie
- Vstavaný USB hub: Nie
- Verzia HDCP: 1.4
- Verzia HDMI: 1.4
- Kontrastný faktor (typický): 3000:1
- Výška (bez podstavca): 322,8 mm
- Výška obalu: 147 mm
- Výška zariadenia (s podstavcom): 422,8 mm
- Časovač Plus: Áno
- Rozsah uhla sklonu: -2 - 20°
- Rozsah teplôt (prevádzka): 10 – 40 °C
- Rozsah relatívnej vlhkosti: 10 – 80%