Zmena konvergencie Eibach S90-7-25-016-B
Popis produktu
G042AD
Rozširovacia Podložka kolies - 2 ks 5x112; gr: 25 mm; priemer otvor. stred: 66,45 mm - 7; (upevňovacie prvky sú súčasťou balenia - Áno) - Čierna
- Upevňovacie prvky v súprave: Áno
- Hrúbka [mm]: 25
- Index: S90-7-25-016-B
- Farba: čierna
- Počet [ ks ]: 2
- Výrobca: EIBACH
- Rozstup skrutiek [mm]: 5x112
- Séria: 7
- Zdvih závitu [mm]: 1,5
- Priemer centrovacieho otvoru [mm]: 66,5
- Rozmer závitu [mm]: M14
Eibach
Špecifikácie
- Stav: new
- Typ produktu:Auto-moto > Pneumatiky a disky > Príslušenstvo a doplnky > Rozširovacie podložky
- GTIN/EAN: 04050278051842
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
Rozširovacia Podložka kolies 2 ks 5x112, hrúbka: 25 mm, priemer centrovacieho otvoru: 6
Dostupnosť: in stock
Podložky Do Diskov 2 Ks 5X112, Gr.: 25MM, Priemer Centrovacieho Otvoru:
Podložky kolies Eibach S90-7-25-016-B
Zmena konvergencie Eibach S90-7-25-016-B Sada vodiča #35
Podložky Eibach S90-7-25-016-B 25 mm Audi Mercedes-Benz Porsche Vw