Závesné Police Xtrig Pro Gas Gas Ec 250F/450F
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: xtrig
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-16 04:45:30
Sledujeme od: Mar 12, 2026
Popis produktu
POLICE XTRIG ROCS PRO GAS GAS OFFSET 20 - 22
Charakteristika:
- Police sú vyrobené v presnej CNC technológii .
- Ľahké – menej ako 2 kg!
- Možnosť nastavenia polohy držiaka volantu a jeho použitie na volantoch s rôznym priemerom.
- Držiaky na riadidlá sa objednávajú samostatne.
- Jednoduchá montáž , ktorá nevyžaduje žiadne ďalšie nástroje.
- nastaviteľný ofset 20 mm alebo 22 mm
POLIČKY MONTOVANÉ DO SYSTÉMU XTRIG – KOMPATIBILNÉ IBA S UPEVNENIAMI (DRŽIAKMI) VOLANTU XTRIG.
Vyberte si držiaky vhodné pre tento model políc:
- UPEVNENIE VOLANTU XTRIG PHDS 22MM M12 ( kód produktu: 50100000)
- UPEVNENIE VOLANTU XTRIG PHDS VOLANT 28,6MM (kód produktu: 50100001)
- UPEVNENIE VOLANTU XTRIG FIX SYSTEM 22M M12 (kód produktu: 50200000)
- UPEVNENIE VOLANTU XTRIG FIX SYSTEM 28,6MM M12 (kód produktu: 50200001
- UPEVNENIE VOLANTU XTRIG FIX SYSTEM 36MM M12 (kód produktu: 50200006
- UPEVNENIE VOLANTU XTRIG FLEXFIX 36MM M12 (kód produktu: 50200005
- UPEVNENIE VOLANTU XTRIG FLEXFIX 28MM M12 (kód produktu: 50200004)
KÚPTE SI V SÚPRAVE LACNEJŠIE ALEBO NÁJDITE NA INÝCH NAŠICH AUKCIÁCH.
VHODNÉ PRE:
- GASGAS MC 125 (2021-)
- GASGAS MC 250F (2021-)
- GASGAS MC 450F (2021-)
- GASGAS EC 250 (2021-)
- GASGAS EC 300 (2021-)
- GASGAS EC 250F (2021-)
- GASGAS EC 450F (2021-)
Štandardný ofset GASGAS MC/MC-F/EC/EC-F: 22 mm