Priemyselný axiálny sací ventilátor 350 mm YWF2E-350S
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:02:04
Sledujeme od: Mar 13, 2026
Popis produktu
Axiálny nasávací ventilátor 350 mm YWF4E-350S
Sací ventilátor s priemerom vrtule 350 mm
model YWF4E-350S
Verzia S – Sací
Tovar je nový
Technické údaje:
Priemer: 350 mm
Napätie: 126 W/230 V/50 Hz/ 0,65 A, 1 fáza;
Prietok: 2450 m3/h;
Hmotnosť: 6 kg;
Otáčky: 1420 ot./min;
Hladina hluku: 64 dB;
Klasa iz.F;
tepl. práca -30st C - +60st C
Vnútorná tepelná ochrana: +135 °C;