Priemyselný výtlačný ventilátor 400 mm YWF4E-400B
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:02:00
Sledujeme od: Mar 13, 2026
Popis produktu
Axiálny výtlačný ventilátor 400 mm YWF4E-400B-102/47-G
Tlakový ventilátor s priemerom vrtule 400 mm
model YWF4E-400B-102/47-G
Verzia B – tlačiaca
Tovar je nový.
STAVBA
- Obal je vyrobený z práškovo lakovaného oceľového plechu.
- Ventilátory YWF s priemerom 250, 300, 350, 400, 450, 500, 550, 630 majú jednofázové motory.
- Zariadenia majú tepelný spínač a kondenzátor.
- Ochranná sieť je vyrobená z oceľového drôtu s cieľom znížiť hluk a zaistiť bezpečnosť.
Technické údaje:
Priemer: 400 mm
Napätie: 180 W/230 V/50 Hz/ 0,82 A, 1 fáza;
Prietok: 3800 m3/h;
Hmotnosť: 6 kg;
Otáčky: 1400 ot./min;
Hladina hluku: 67 dBA;
Klasa iz. B;
tepl. práca -30st C - +60st C
Vnútorná tepelná ochrana: +135 °C;