Priemyselný sací ventilátor 400 mm YWF4E-400S
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:00:27
Sledujeme od: Mar 13, 2026
Popis produktu
Axiálny nasávací ventilátor 400 mm
YWF4E-400S
Sací ventilátor s priemerom vrtule 400 mm
model YWF4E-400S
Verzia S – Sací
Tovar je nový
Technické údaje:
Priemer: 400 mm
Napätie: 180 W/230 V/50 Hz/ 0,82 A, 1 fáza;
Prietok: 3950 m3/h;
Hmotnosť: 6 kg;
Otáčky: 1380 ot./min;
Hladina hluku: 67 dBA;
Klasa iz.B;
tepl. práca -30st C - +60st C
Vnútorná tepelná ochrana: +135 °C;