Monitor Asus Tuf Gaming VG27AQL5A 27" 2560 x 1440 (wqhd) 210 Hz Ips
-15%
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Volatilita ceny 2d
Značka: asus
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 22:55:27
Sledujeme od: Mar 14, 2026
Popis produktu
Monitor ASUS TUF Gaming VG27AQL5A 27" 2560 x 1440px IPS 210Hz 0.3 ms [GTG]
- Obrazovka: 27", 2560 x 1440px, IPS
- Typ snímača: IPS
- Pomer strán obrazovky: 16:9
- Obnovovacia frekvencia obrazu [Hz]: 210
- Čas odozvy snímača [ms]: 0.3 [GTG]
- Jasnosť obrazovky [cd/m2]: 350 (SDR), 400 (HDR)
- Index: 2087143
TUF Gaming VG27AQL5A je 27-palcový monitor, ktorý ponúka päť pokročilých vylepšení zaisťujúcich najvyššiu úroveň hrania. Vyznačuje sa obnovovacou frekvenciou až 210 Hz a dobou odozvy iba 0,3 ms. Podporuje technológie AMD FreeSync Premium a NVIDIA G-SYNC pre mimoriadne plynulé hranie bez zasekávania. Monitor ponúka vylepšenú reprodukciu farieb, aktualizovanú funkciu Gaming AI a intuitívne ovládanie vďaka softvéru DisplayWidget Center.
- Použitie: Pre hráčov
- Typ obrazovky: Plochá
- Uhlopriečka obrazovky [palce]: 27
- Uhlopriečka obrazovky [ cm ]: 68,5
- Matrický povlak: Matný
- Podsvietenie obrazovky: LED
- Typ matice: IPS
- Rozlíšenie obrazovky: 2560 x 1440
- Pomer strán obrazovky: 16:9
- Pokrytie farebného gamutu: DCI-P3: 95%, sRGB: 130%
- Počet farieb displeja: 1073,7 miliónov
- HDR: Certifikácia HDR 400 pre displeje
- Čas odozvy matice [ ms ]: 0,3 [GTG]
- Smart funkcie: Nie
- Smart technológie: Nevzťahuje sa
- Vstavaný kalibrátor: Nie
- Technológia synchronizácie: Adaptive-Sync, ELMB Sync, FreeSync™ Premium, NVIDIA G-SYNC®
- Technológia ochrany očí: Bez blikania, Redukcia modrého svetla
- Veľkosť bodu: 0,233 x 0,233 mm
- Jas obrazovky [ cd /m2]: 350 (SDR), 400 (HDR)
- Dynamický Kontrast : Žiadne dáta k dispozícii
- Statický Kontrast: 1300:1
- Vertikálny pozorovací uhol: 178 stupňov
- Horizontálny pozorovací uhol: 178 stupňov
- Otáčajúca sa obrazovka (pivot): Áno
- Rozsah otáčania (otáčania): 90° (doľava), 90° (doprava)
- Nastavenie uhla Tilt : Áno
- Rozsah nastavenia Tilt : 20° (dozadu/hore), 5° (dopredu/dole)
- Nastavenie uhla natočenia (Swivel): Áno
- Rozsah nastavenia natočenia: 20° (vľavo), 20° (vpravo)
- Nastavenie výšky: Áno
- Rozsah nastavenia výšky: 130 mm
- Možno zavesiť na stenu: Áno
- Standard VESA [mm]: 100 x 100
- Reproduktory: Áno
- Výkon reproduktorov: 2 x 2W
- Bezrámčekový Monitor : Áno
- TV tuner: Nie
- Prenosný Monitor : Nie
- Typ napájania: Nie je k dispozícii
- Vstavaná batéria : Nie je k dispozícii
- Nová energetická trieda: F
- Spotreba energie SDR [kWh/1000h]: 26,1
- Spotreba energie HDR [kWh/1000h]: 41
- Spotreba energie počas prevádzky: 20,8
- Spotreba energie v nečinnosti: 0,3 W (vypnuté), 0,5 W (úsporný režim)