LCD Monitor Lg 27GS50F-B 27" 1920 x 1080 px Va
-2%
Lacné Drahé
Značka: lg
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-10 01:30:56
Sledujeme od: Mar 14, 2026
Popis produktu
27" UltraGear™ FHD Gaming Monitor •27" •180Hz Refresh Rate •5ms Response Time •AMD FreeSync™ FreeSync •HDR 10 •DAS •Flicker Safe Typ obrazovky: VA Podsvietenie: LED Uhlopriečka [palce]: 27 Rozlíšenie: 1920 x 1080 Rozteč bodu [mm]: 0.3114 x 0.3114 mm Obnovovacia frekvencia [Hz]: 180Hz Pomer strán: 16:9 Jas [cd/m2]: 250 Kontrast: 3000:1 Odozva [ms]: 1 Pozorovacie uhly (Horizontál/Vertikál)