Maytoni Stolová lampa Spirito 3000K 18W MOD286TL-L18G3K
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: maytoni
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:02:10
Sledujeme od: Mar 15, 2026
Popis produktu
MAYTONI
Pre získanie 5-ročnej záruky na zakúpený tovar Maytoni vyplňte formulár na webe výrobcu a získajte 5-ročný záručný list. MAYTONI Stolová lampa Spirito 3000K 18W MOD286TL-L18G3Kstolná lampa Spirito z kolekcie renomovanej značky MAYTONI predstavuje dokonalé spojenie elegancie, funkčnosti a moderného dizajnu. Vyniká svojim luxusným zlatým prevedením, ktoré kombinuje kvalitné kov a sklo, a ponúka teplé, príjemné svetlo s farebnou teplotou 3000K. Oceníte ju ako štýlový doplnok do pracovne, obývacej izby i spálne. Kľúčové vlastnosti a technické parametre Rozmery: Výška 420 mm, priemer 260 mm Materiál: Kov a sklo Farba: Zlatá Svetelný zdroj: Integrovaná LED (súčasťou balenia) Svetelný tok: 820 lm Farba svetla 18 W Stmievateľnosť: Áno Uhol svietenia: 120° Index podania farieb: Ra ≥ 80 Trieda ochrany: II Stupeň krytia: IP20 (vhodné do interiéru) Energetická trieda: G Hmotnosť: 3 000 g Napätie: 220–240 V dizajn a využitie Lampa Spiri do priestoru unikátny charakter. Vhodná je nielen ako dekoratívny prvok moderných interiérov, ale aj ako praktický zdroj svetla na čítanie či prácu. Vďaka stmievateľnosti si ľahko nastavíte úroveň jasu podľa aktuálnej nálady alebo potreby. Odporúčanie architekta Odporúčame túto lampu umiestniť na pracovný stôl, nočný stolík alebo komodu, kde krásne vynikne jej dizajn. Svetlo s teplotou 3000K je ideálne na večernú relaxáciu aj príjemné pracovné prostredie. Vďaka integrovanej LED technológii navyše minimalizujete spotrebu energie a nemusíte riešiť výmenu žiarovky. Trust badges & garancia Životnosť LED: 30 000 hodín Záruka: 3 roky Certifikácia: CE, RoHSFAQ – Často kladené otázky Je svetlo stmievateľné? Áno, lampa Spirito je vybavená funkciou stmievania, vďaka ktorej si môžete ľahko regulovať intenzitu svetla. Aký svetelný zdroj je použitý? Súčasťou lampy je integrovaný LED modul s dlhou životnosťou, nie je potrebné dokupovať žiarovky. Vyberte si MAYTONI Spirito a doprajte svojmu interiéru štýlový akcent s útulnou atmosférou aj praktickým osvetlením!