Nabíjačka 24V 25A HB600-24B 96211 105739 161827 pre Genie Jlg Skyjack
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-16 04:51:24
Sledujeme od: Mar 16, 2026
Popis produktu
Nabíjačka trakčných batérií 24V 25A
Model: HB600-24B
Použitie
- nožnicové podesty
- stožiarové plošiny
- pracovné platformy
- elektrické stroje s inštaláciou 24 V
Kompatibilita – značky
- GÉNIUS
- SKYJACK
- JLG
Referenčné čísla
Čísla uvedené na účely identifikácie výrobku.
Technické údaje
- Výstupné napätie: 24 V
- Nabíjací prúd: 25 A
- Maximálny výkon: 720 W
- Účinnosť: ok. 95%
- Maximálne napätie DC: 31.5 V
- Stupeň ochrany: IP66
- Chladenie: prírodné
Vstupné parametre
- Vstupné napätie AC: 100 – 230 V
- Pracovný rozsah: 85 – 125 V / 185 – 265 V AC
- Frekvencia: 50 – 60 Hz
Typ batérie
- kyslé (Wet)
- GÉL / AGM
- lítium-iónové
Konektory
- Vstup AC: IEC320/C14
- DC výstup: terminály M6
Zabezpečenie
- ochrana pred reverznou polaritou
- ochrana proti skratu
- elektronická kontrola prúdu
Rozmery a hmotnosť
- 205 × 180 × 164.8 mm