Podložky podložky kolies Eibach S90-4-20-043
Popis produktu
Rozširovacia Podložka kolies - 2 ks 5x120; gr: 20 mm; priemer otvor. stred: 72,5 mm; séria PRO-SPACER - 4; (upevňovacie prvky sú súčasťou balenia - Áno) - Prírodný
- Výrobca: EIBACH
- Značka: EIBACH
- Výrobca dielov: EIBACH
- Názov výrobcu: EIBACH
- Kód výrobcu : S90-4-20-043
- Katalógové číslo dielu: S90-4-20-043
- Kód dielu: S90-4-20-043
- Katalógové číslo výrobcu: S90-4-20-043
- Hmotnosť: 2.68 kg
- Šírka balenia: 19 cm
- Dĺžka balenia: 20 cm
- Výška balenia: 11 cm
Špecifikácie
- Stav: new
- Typ produktu:Auto-moto > Pneumatiky a disky > Príslušenstvo a doplnky > Rozširovacie podložky
- GTIN/EAN: 04050278041591
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
Podložky Do Diskov 2 Ks 5X120, Gr.: 20MM, Priemer Centrovacieho Otvoru:
Dostupnosť: in stock
Podložky Eibach S90-4-20-043 20 mm Land Rover S90-4-20-043
Rozširovacia Podložka kolies 2 ks 5x120, hrúbka: 20 mm, priemer centrovacieho otvoru: 7