Monitor Asus Rog Strix XG27ACMS 27" 2560x1440px Ips 320Hz 0,3 ms [gtg]
-3%
Lacné Drahé
Značka: asus
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 8 hodinami
Sledujeme od: Mar 16, 2026
Popis produktu
LED ASUS XG27ACMS Displej: Veľkosť panelu (palca): 27 Pomer strán: 16:9 Farebný priestor (DCI-P3): 94 % Farebný priestor (sRGB): 130% Typ panela: Fast IPS Skutočné rozlíšenie: 2560 × 1440 Zobrazovacia plocha (V × Š): 595,96 × 335,32 mm Povrch displeja: Anti-Glare (matný) Rozstup pixelov: 0,233 mm Jas (typický): 350 cd/? Jas (HDR, špičkový): 500 cd/? Kontrastný pomer (typický): 1000:1 Pozorovací uhol (CR?10): 178 ° / 178 ° Reakcia: 1 ms (GTG), min. 0,3 ms Počet farieb: 1,07