Monitor 22 TF2215MC-B2 kapacitný 10-bodová pena
-0%
Super ponuka
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 7d
Značka: iiyama
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:49
Sledujeme od: Mar 16, 2026
Popis produktu
IIYAMA Monitor 22 TF2215MC-B2 kapacitný 10-bodová pena IPS DP HDMI
Monitor ProLite TF2215MC-B2
22-palcový open frame monitor s funkciou dotyku through glass
Dotyk cez sklo
Dotyková technológia – Kapacitná
Open frame brackets
Penová obalka
Penová krytina (8 mm) pozdĺž okraja puzdra zabezpečuje dokonalé prispôsobenie monitora miestu montáže a navyše chráni pred prenikaním prachu.
Povlak zabraňujúci odtlačkom prstov
- Energetická etiketa: Stiahnuť
- Model: ProLite TF2215MC-B2
- Pomer strán obrazu: 16:9
- Uhlopriečka obrazovky: 21.5"
- Typ snímača: TFT IPS
- Dotyková obrazovka: Áno
- Technológia podsvietenia: LED diódy
- Vertikálna viditeľná oblasť: 267.786 mm
- Vodorovne viditeľná oblasť: 476.064 mm
- Plamka matrice: 0.24795 mm
- Rozlíšenie: 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Doba odozvy: 14 ms
- Jasnosť: 350 cd/m²
- Statický kontrast: 1 000:1
- Minimálna horizontálna frekvencia: 31.4 kHz
- Maximálna horizontálna frekvencia: 82 kHz
- Minimálna vertikálna frekvencia: 56 Hz
- Maximálna vertikálna frekvencia: 75 Hz
- In/O konektory: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x USB (Typ B)
- Vstavaný TV tuner: Nie
- Webová kamera: Žiadne
- Pivot: Nie
- Certifikáty: CU,CB,CE,TUV
- Štandard VESA: 100 x 100
- Príkon: 21 W
- Energetická trieda: F
- Farba: Čierna
- Výška: 315 mm
- Šírka: 520 mm
- Hĺbka: 42.5 mm