Asus Tuf/ VG34VQ3B/ 34"/ Va/ 3440x1440/ 180Hz/ 1ms/ Black/ 3R 90LM0AA0…
Lacné Drahé
Volatilita ceny 3d
Značka: asus
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 22:55:41
Sledujeme od: Mar 16, 2026
Popis produktu
TUF Gaming VG34VQ3B Gaming Monitor – 34 inch WQHD (3440x1440), Curved, 180Hz, ELMB SYNC, FreeSync Premium, 1ms MPRT, 90% DCI-P3, DisplayWidget Center *1500R *Trace Free Technology *GameVisual *Color Temp. Selection (4 modes) *GamePlus *PIP/ PBP Technology : Yes *HDCP 2.2 *Extreme Low Motion Blur *ELMB Sync *VRR Technology (Adaptive-Sync) *GameFast Input technology *Shadow Boost *DisplayWidget, DisplayWidget Center *Low Blue Light Typ obrazovky: VA Podsvícení: LED Úhlopříčka [palce]: 34 Rozlišení: 3440 x 1440 Rozteč bodu [mm]: 0.2318 mm Obnovovací frekvence [Hz]: 180 Hz Poměr stran: 21:9 Povrch displeje: Non-Glare Jas [cd/m2]: 400 Kontrast: 4000:1 Odezva [ms]: 1 ms MPRT Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/ 178° Počet barev: 16.7 M duktory: 2W x 2 Konektory: *DisplayPort 1.4 x 2 (HBR3) *HDMI (v2.0) x 2 *USB Hub: 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A *Earphone Jack Napájení: 100-240V, 50/60Hz Spotřeba [W]: <18 W Stand By režim [W]: <0.5 W Montáž na zeď: 100 x 100 mm Naklápění monitoru: +23° ~ -5° Barva: Černá Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 809 x 448 x 213 Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 809 x 366 x 107 Hmotnost [kg]: 6,4 kg/ 7,6 kg 36 měs.