Páska Flash 5630 neutrálna biela bez gélu Rolka 50 m LD-5630-300-20-NE4-50
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: gtv
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 07:59:34
Sledujeme od: Mar 16, 2026
Popis produktu
LED pásik 5630 na 1 meter svojej dĺžky spotrebuje iba 16 W. Pásku môžeme rezať každých 5 cm, pričom treba pamätať na to, aby rezanie bolo vykonané na špeciálne označenom mieste.
Je potrebné venovať pozornosť aj šírke LED pásky, aby ste ju mohli bez problémov prilepiť do profilu. Tento index má šírku 10 mm.
- Jasnosť pásky – 1750 lm/m
- Farba svetla – 4000 K neutrálna biela
- Trieda ochrany – IP20;
- Uhol svietenia – 120°;
- Šírka pásky – 10 mm;
- Rezanie každých 50 mm;