Páska Flash2835 studená biela bez gélu Rolka 50 m LD-2835-300-20-ZB-50
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: gtv
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 08:00:43
Sledujeme od: Mar 16, 2026
Popis produktu
LED pásik 2835 na 1 meter svojej dĺžky spotrebuje iba 6 W. Pásku môžeme rezať každých 5 cm, pričom treba pamätať na to, aby rezanie bolo vykonané na špeciálne označenom mieste.
Je potrebné venovať pozornosť aj šírke LED pásky, aby ste ju mohli bez problémov prilepiť do profilu. Tento index má šírku 8 mm.
- Jasnosť pásky – 750 lm/m
- Farba svetla – 6500 K studená biela
- Trieda ochrany – IP20
- Uhol svietenia – 120°
- Šírka pásky – 8 mm
- Rezanie každých 50 mm