Podložky podložky kolies Eibach S90-4-25-029
Popis produktu
Rozširovacia Podložka kolies - 2 ks 5x114,3; gr: 25 mm; priemer otvor. stred: 60 mm; séria PRO-SPACER - 4; (upevňovacie prvky sú súčasťou balenia - Áno) - Prírodný
- Výrobca: EIBACH
- Značka: EIBACH
- Výrobca dielov: EIBACH
- Názov výrobcu: EIBACH
- Kód výrobcu : S90-4-25-029
- Katalógové číslo dielu: S90-4-25-029
- Kód dielu: S90-4-25-029
- Katalógové číslo výrobcu: S90-4-25-029
- Hmotnosť: 2.42 kg
- Šírka balenia: 19 cm
- Dĺžka balenia: 21 cm
- Výška balenia: 11 cm
Špecifikácie
- Stav: new
- Typ produktu:Auto-moto > Pneumatiky a disky > Príslušenstvo a doplnky > Rozširovacie podložky
- GTIN/EAN: 04050278020282
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
Dostupnosť: in stock
Podložky Eibach 25MM 5X114,3 60MM
Eibach 25mm 5x114,3 60mm Podložky sada unášačov #35
Podložky Eibach S90-4-25-029 25 mm Lexus Toyota S90-4-25-029
Eibach 25mm 5x114,3 60mm Podložky sada unášačov #14