Monitor Philips 27B2U4601/00 27" 2560x1440px Ips 120Hz 4 ms [gtg]
-0%
Najnižšia cena
info
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Volatilita ceny 2d
Značka: philips
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:48
Sledujeme od: Mar 17, 2026
Popis produktu
- Obrazovka: 27", 2560 x 1440px, IPS
- Typ snímača: IPS
- Pomer strán obrazovky: 16:9
- Obnovovacia frekvencia obrazu [Hz]: 120
- Čas odozvy snímača [ms]: 4 [GTG]
- Jasnosť obrazovky [cd/m2]: 350
- Index: 2084942
Monitor PHILIPS 27B2U4601/00 je všestranný pracovný nástroj, vybavený 27-palcovým IPS panelom s rozlíšením Quad HD (2560 x 1440 pixelov), ktorý poskytuje široké pozorovacie uhly a presné a živé farby. Vďaka obnovovacej frekvencii 120 Hz je obraz mimoriadne plynulý, čo sa osvedčí nielen pri každodenných úlohách, ale aj pri zábave a hrách. Doba odozvy 4 ms GtG eliminuje efekt šmúh a technológia SoftBlue znižuje únavu očí. Model vyniká bohatou konektivitou, ponúka HDMI 2.0, dva DisplayPorty 1.4, všestranný port USB-C s Power Delivery až do 100 W a taktiež vzácny ethernetový port RJ-45 a rozbočovač USB. Ergonomická základňa s reguláciou výšky, náklonu a otáčania (pivot) zaručuje pohodlie pri používaní a umožňuje prispôsobenie monitora individuálnym potrebám.
- Použitie: Do domácnosti i kancelárie
- Typ obrazovky: Plochý
- Uhlopriečka obrazovky [palce]: 27
- Uhlopriečka obrazovky [cm]: 68.5
- Povrchová úprava matrice: Matný
- Podsvietenie obrazovky: W-LED
- Typ snímača: IPS
- Rozlíšenie obrazovky: 2560 x 1440
- Pomer strán obrazovky: 16:9
- Reprodukcia farebného priestoru: NTSC: 114%, sRGB: 125%
- Počet zobrazených farieb: 16.7 miliónov
- HDR: Nie
- Funkcia Smart: Nie
- Technológia Smart: Nevzťahuje sa
- Vstavaný kalibrátor: Nie
- Technológia synchronizácie: Adaptive-Sync
- Technológia ochrany očí: Redukcia blikania (Flicker free), Redukcia modrého svetla
- Veľkosť škvrny: 0.2331 x 0.2331 mm
- Dynamický kontrast: 50000000:1
- Statický kontrast: 1500:1
- Vertikálny uhol pohľadu: 178 stupňov
- Horizontálny uhol pohľadu: 178 stupňov
- Otočná obrazovka (pivot): Áno
- Rozsah otáčania (pivot): 90 ° (vľavo), 90 ° (vpravo)
- Nastavenie uhla náklonu (Tilt): Áno
- Rozsah nastavenia sklonu (Tilt): 30° (dozadu/hore), 5° (vpred/dole)
- Nastavenie uhla otáčania (Swivel): Áno
- Rozsah regulácie otáčania (Swivel): 180 ° (vľavo), 180 ° (vpravo)
- Nastavenie výšky: Áno
- Rozsah nastavenia výšky: 150 mm
- Možnosť zavesenia na stenu: Áno
- Standard VESA [mm]: 100 x 100
- Reproduktory: Áno
- Výkon reproduktorov: 2 x 2 W
- Monitor monitor: Áno
- TV tuner: Nie
- Monitor: Nie
- Typ napájania: Nie je použiteľné
- Vstavaná batéria: Nie je k dispozícii
- Nová energetická trieda: C
- Spotreba energie SDR [kWh/1000h]: 13.8
- Spotreba energie HDR [kWh/1000h]: Nevzťahuje sa
- Spotreba energie pri prevádzke: 19.17 W
- Spotreba energie pri odpočinku: 0.3 W (v pohotovostnom režime), 0.3 W (vypnuté)