Ucho valca s pravým vnútorným závitom ø 20 GIKR20PBINA
Vysoká cena
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 2d
Značka: fag
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 8 hodinami
Sledujeme od: Mar 21, 2026
Popis produktu
Predmetom inzerátu je:
Ucho valca s pravým vnútorným závitom ø 20
Prípojka O: 35 mm
Priemer D4: 27.5 mm
Vzdialenosť, základňa stredového hriadeľa: 77 mm
Výška, puzdro: 18 mm
Výška, vnútorný krúžok: 25 mm
Vnútorný priemer: 20.00 mm
Vnútorný priemer: 20 mm
Dĺžka L5: 10 mm
Dĺžka L7: 26 mm
Dĺžka: 102 mm
Nosnosť, dynamický C: 31400 N
Nosnosť, Statická hodnota: 45600 N
Vhodné pre originálne číslo: GIKR20-PB
dk: 34.93 mm
W: 30 mm
Vonkajší priemer, ložisko: 40 mm
Vonkajší priemer, vnútorný krúžok: 24.3 mm
Vonkajší priemer: 50.00 mm
Závit: Right
Závit: M20x1.5
Povrchová úprava: Pozinkované
Závit: Pravý BSP
Smer závitu: Pravý
Dĺžka závitu: 33 mm
Závit: M20x1.5 mm
Typ: Vnútorný závit
Hmotnosť: 0.414 kg
Šírka: 50 mm