Ram Mount Základňa koľajnice Ram Torque s priemerom 1.5" 2" RAM-351-415-15-2U
Lacné Drahé
Značka: ram mounts
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-09 20:00:47
Sledujeme od: Mar 21, 2026
Popis produktu
Vitajte na aukcii spoločnosti „Motowave - Na Lodži“
RAM-351-415-15-2U - Podstava koľajnice RAM Torque s priemerom 1 ½" - 2" . Montážna základňa koľajnice RAM Torque je pevne pripevnená k stĺpikom s priemerom od 1,5" do 2".