Smd Led žiarovka High Performance MA120 66W/230V/E40/ 4000K/7300Lm/360°
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: diolamp
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-09 18:43:23
Sledujeme od: Mar 22, 2026
Popis produktu
Diolamp
SMD LED žiarovka MA120 predstavuje rad výkonných svetelných zdrojov.
- Vysoká svietivosť 7300lm ako náhrada za 550W žiarovku s päticou E40
- Farba svetla 4000K Cool White (studená biela)
- Pracuje na sieťové napätie 230V/50Hz
- Vysoká životnosť 40 000 hodín
- Index podania farieb CRI > 80
- Uhol vyžarovania lúča 360°
- Nedá sa stmievať
- Priemer 120mm
- Dĺžka 285mm
- Farba svetla: Studená biela
- Dĺžka: 285mm
- Ekvivalentná náhrada: 700W
- Možnosť stmievať: Nie
- Napätie: 220V-240V/50Hz
- Pätica: E40
- Prevedenie banky: Matná
- Priemer: 120mm
- Príkon: 66W