Tesárska skrutka 8x300 mm Torx na drevo, tanierová, 200 ks Azmet WCT-08300
-44%
Dobrá cena
WCT 8x300 mm (200 ks) )
- Model: WCT-08300
- Veľkosť: 8,0x300 mm
- Množstvo: 200 ks
- Hrot: TX-40
- Maximálna využiteľná dĺžka: 220 mm
Špecifikácia produktu
- [d] vonkajší priemer závitu: Ø 8,0 mm
- [ ds ] priemer hladkej časti: Ø 5,8 mm
- [dh] priemer hlavy: Ø 22 mm
- [l] dĺžka skrutky: 300 mm
- [lg] Minimálna dĺžka závitu: 80 mm
Priemer (Ø)
- Najčastejšie: Ø 6 – 8 mm pre väčšinu prác; Ø 10 mm pre ťažké spoje a veľké prierezy.
- Ø 6 / 40 – 300 mm – univerzálne tesárske práce, krútenie hranolov, rámové prvky, výstuže
- Ø 8 / 50 – 400 mm – silné konštrukčné spoje, hrubšie prierezy, pracovné prvky
- Ø 10 / 100 – 400 mm – ťažké spoje a veľké prierezy, nosníky/stĺpy/nosné prvky (výber podľa návrhu)
- Ø 6 mm – 40 – 200 mm
- Ø 8 mm – 50 – 400 mm
- Ø 10 mm – 100 – 400 mm