Maytoni Kolejnicový magnetický systém Exility svítidlo Focus Led TR032-2-12
Super ponuka
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 5d
Značka: maytoni
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 15 hodinami
Sledujeme od: Mar 25, 2026
Popis produktu
MAYTONI
rám pre koňa. Svetelný zdroj LED zapustený do rámu. Nízke polesky (UGR <15) a vysoký index podaní barev. Farba: čierna, Výška základne: 194 mm, Úhel svietenia: 24°, Hmotnosť: 300g, Index podanie farieb Ra: >90, Priemer: 52mm, Dĺžka: 125mm, Krytie IP: IP20, Intenzita svetla: 840lm, Teplota farby: 4000K, Príkon sv. zdroje: 12W, Celkové svetlo: 12W, Napětí: 48V DC, Patice: LED, Vč. svetelných zdrojov: áno, Materiál: hliník, Kolekcia: Focus LED, Počet svetelných zdrojov: 1
- Hmotnosť: 0,3 kg | 300
- Vysoká: 194
- Prietok svetelných buniek: 840
- Napätie: 48V DC