Pracovný reflektor Ansmann FL150WAC 15000lm 230V
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: ansmann
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 06:42:28
Sledujeme od: Mar 27, 2026
Popis produktu
Vaše projekty, vaša vášeň, vaše svetlo
Silná jasnosť
Pevný, odolný voči nárazom a striekajúcej vode
Silné technické hodnoty
Okamžite pripravené na použitie
Technické detaily
Vstupné napätie 230 V AC (angl. )
Spotreba energie pri nulovom zaťažení 0.000 W
Trieda energetickej účinnosti E
Dĺžka kábla 180 cm
LED zdroj svetla
Výkon svetla 150 W
Životnosť lampy 30.000 h
Prúd svetla 18 000 lumenov
Teplota farby 5000 K
Indikátor farebného atramentu (CRI) RA > 80
Čas začiatku 0-60% 0,3 s