Maytoni Koľajnicový systém 1f svietidlo TR003-1-15W3K-SW
Super ponuka
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 9d
Značka: maytoni
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 14 hodinami
Sledujeme od: Mar 28, 2026
Popis produktu
MAYTONI
1fázový koľajnicový systém UNITYFarba: biela, Uhol svietenia: 24°, Hmotnosť: 280g, Index podania farieb Ra: >90, Priemer: 89mm, Dĺžka: 138mm, Ochrana IP: IP20, Svetelný tok: 1600lm, Farba svetla: 30. zdroje: 15W, Celkový príkon: 15W, Napätie: 230V, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: hliník, Počet svetelných zdrojov: 1