Maytoni Kolejnicový systém 1f svítidlo TR003-1-15W4K-SB
Popis produktu
MAYTONI
1fázový železničný systém UNITYBarva: čierna, Úhel svietenia: 24°, Hmotnosť: 280g, Index podanie farieb Ra: >90, Priemer: 89mm, Dĺžka: 138mm, Krytie IP: IP20, Svetelný tok: 1600lm, Farba svetla: 4000K, Príkon sv. zdroje: 15W, Celkové svetlo: 15W, Napětí: 230V, Patice: LED, Vč. svetelných zdrojov: áno, Materiál: hliník, Počet svetelných zdrojov: 1