Maytoni Koľajnicový systém 1f svietidlo TR003-1-15W4K-SW
Popis produktu
MAYTONI
1fázový koľajnicový systém UNITYFarba: biela, Uhol svietenia: 24°, Hmotnosť: 280g, Index podania farieb Ra: >90, Priemer: 89mm, Dĺžka: 138mm, Ochrana IP: IP20, Svetelný tok: 1600lm, Farba svetla: 40 . zdroje: 15W, Celkový príkon: 15W, Napätie: 230V, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: hliník, Počet svetelných zdrojov: 1