27-palcový monitor Asus VA27DQFS Ips, Hdmi, Dp, 100 Hz
-0%
Priemerná cena
info
Lacné Drahé
Značka: asus
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:49
Sledujeme od: Mar 28, 2026
Popis produktu
ASUS 27-palcový monitor VA27DQFS IPS HDMI DP 100 Hz
- TCO Certified: Áno
- Energetická etiketa: Stiahnuť
- Model: VA27DQFS
- Pomer strán obrazu: 16:9
- Uhlopriečka obrazovky: 27 "
- Typ snímača: TFT IPS
- Povrch matrice: Matný
- Dotyková obrazovka: Nie
- Technológia podsvietenia: LED diódy
- Vertikálna viditeľná oblasť: 336.31 mm
- Vodorovne viditeľná oblasť: 597.89 mm
- Plamka matrice: 0.311 mm
- Rozlíšenie: 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Doba odozvy: 1 ms
- Jasnosť: 300 cd/m²
- Statický kontrast: 1 000:1
- Obnovovacia frekvencia: 100 Hz
- Minimálna horizontálna frekvencia: 30 kHz
- Maximálna horizontálna frekvencia: 110 kHz
- Minimálna vertikálna frekvencia: 48 Hz
- Maximálna vertikálna frekvencia: 100 Hz
- Horizontálny uhol pohľadu: 178 °
- Uhol vertikálneho videnia: 178 °
- Počet farieb: 16,7 milióna
- In/O konektory: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1,1 x Audio in
- Bluetooth: Nie
- WiFi: Nie
- Vstavané reproduktory: Áno
- Vstavaný TV tuner: Nie
- Webová kamera: Žiadne
- Pivot: Áno
- Regulácia výšky: Áno
- Rozsah nastavenia výšky: 150 mm
- Certifikáty: Energy Star,EPEAT,FSC Mix,TCO,TUV
- Štandard VESA: 100 x 100
- Príkon: 14 W
- Energetická trieda: C
- Farba: Čierna
- Výška: 364.7 mm
- Výška s podstavcom: 528.5 mm
- Šírka: 611.9 mm
- Hĺbka: 53.9 mm
- Hĺbka s podstavcom: 224 mm