32" Led Aoc C32G2ZE-VA, Fhd, 240Hz, cur
-2%
Lacné Drahé
Značka: aoc
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-10 01:31:30
Sledujeme od: Mar 28, 2026
Popis produktu
Rozlíšenie Full HD, 31,5" panel VA a polomer zakrivenia 1500R vytvárajú dokonalú kvalitu obrazu na zakrivenom monitore AOC C32G2ZE. Vďaka dobe odozvy 1 ms, obnovovacej frekvencii 240 Hz a jasu 300 nitov poskytuje tento monitor maximálne plynulý obraz s úžasnými farbami. •Flicker-free Typ obrazovky: VA Podsvietenie: WLED Uhlopriečka [palce]: 31.5 Rozlíšenie: 1 920 × 1 080 Rozteč bodu [mm]: 0.3637 Obnovovacia frekvencia: 240 Hz Pomer strán: