Led Monitor 34" Aoc CU34V5CW/BK Va panel 3440x1440 px 100 Hz Hdmi Dp
-2%
Priemerná cena
info
Lacné Drahé
Značka: aoc
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:06
Sledujeme od: Mar 28, 2026
Popis produktu
Elegantný doplnok do domácej kancelárie AOC CU34V5CW je prehnutý monitor s trojstranným čelným krytom vybavený 34” VA panelom s QHD UltraWide 21:9 rozlíšením pre ohromujúci a pohlcujúci divácky zážitok, ktorý je pripravený podporiť akúkoľvek komplexnú prácu s Picture-by-Picture Multiview. Ponúka širokú škálu možností pripojenia vďaka USB-C s Power Delivery až 65 W, 4 USB porty a HDMI. Prihláste sa ľahko a bezpečne pomocou webkamery s integrovaným Windows Hello. Videohovory ešte nikdy neboli ta