Led Monitor Philips 32E1N1800LA 31,5" 3840 x 2160 px Va
Popis produktu
Philips monitor 4K UHD Tento 32" monitor bol vďaka rozlíšeniu UltraClear 4K UHD, kvalite HDR a displeju VA stvorený pre čistý obraz. Zásluhou všetkých týchto prvkov môžete počítať s kvalitným a ostrým obrazom. •displej VA poskytuje výnimočný obraz so širokými uhlami sledovania •technológia High Dynamic Range (HDR 10) pre farebný a skutočne realistický obraz •tlačidlo EasySelect pre prepínanie v ponuke umožňuje rýchly prístup k ponuke na obrazovke •EasyRead •LowBlue •zámok Kensingt
Špecifikácie
- Stav: new
- Typ produktu:Elektronika > Počítače > Počítačové monitory > Monitory
- GTIN/EAN: 08721038000597
História cien
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
Dostupnosť: in stock
Philips LCD 32E1N1800LA
Philips/ 32E1N1800LA/ 00/ 31, 5"/ Va/ 4K Uhd/ 60Hz/ 4ms/ Black/ 3R…
Philips Monitor 32E1N1800LA Va 31.5 palca 4K HDMIx2 Dp Reproduktory