Led Monitor Asus PA34VCNV 34,1" 3440 x 1440 px Ips Pls
Popis produktu
ASUS ProArt Display PA34VCNV Curved Professional Monitor – 34.1-inch, IPS, 21:9 3440 x 1440, 3800R Curvature, 100% sRGB/Rec. Green Sustainability •HDR10 •Flicker-free •PIP / PBP Technology •HDCP 2.2 •Adaptive-Sync •Low Blue Light Typ obrazovky: IPS Podsvietenie: LED Uhlopriečka [palca]: 34.1 Rozlíšenie: 3440 x 1440 Rozteč bodu [mm]: 0.2325 mm Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60 Hz Pomer strán: 21:9 Povrch displeja: Non-Gl
Špecifikácie
- Stav: new
- Typ produktu:Elektronika > Počítače > Počítačové monitory > Monitory
- GTIN/EAN: 04711387206393
História cien
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
Dostupnosť: in stock
Asus ProArt PA34VCNV 34" Ips 3440x1440 5ms 300cd Usb-c 2xHDMI 2xDP RJ-45…