Kanálový ventilátor Vzdušný Výkonný 2 prevodové stupne Vents 2050 m3/h TTPRO315
Lacné Drahé
Volatilita ceny 10d
Značka: vents
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:42:21
Sledujeme od: Mar 30, 2026
Popis produktu
VENTILÁTOR KANÁLOVÝ VYVÁŽENÝ VZDUCHOVÝ Silný Tichý 2050 m3/h VENTS TT PRO 315
VENTS TT PRO 315 kanálový ventilátor 315 mm so zmiešaným prietokom.
Použitie
Konštrukcia
Motor
Regulácia rýchlosti
Montáž
Technické Charakteristika :
- Min / Max
- Napätie: 230 V
- Výkon: 230 / 320 W
- Spotreba prúdu: 1,0 / 1,42 A
- Výkon: 1570 / 2050 m3/h
- Otáčky: 1890 / 2430
- Hladina hluku: 49 / 58 dB
- Max. teplota. práca: 60 °C