MW-NS-0612-B-12V: Signage Neon indoor 12V/10W/m modrý
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: mw lighting
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:37:51
Sledujeme od: Mar 31, 2026
Popis produktu
Kontinuálna svetelná linka Ohýbanie 360 st do strán a z prednej strany Vnútorné použitie (Indoor) Rezanie každých 2,5 cm Rolka 5 m 5 rokov Záruka Sada montážneho príslušenstva Silikónová krytka Šírka 6 mm Výška 12 mm
- Kód produktu: MW-NS-0612-B-12V
- Parametre: SIGNAGE NEON indoor 12V/10W/m modrá