Philips 24M2N3200NF/00 24 " Ips Fhd 16:9 144 Hz 4 ms 1920 x
-0%
Lacné Drahé
Značka: philips
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:32
Sledujeme od: Apr 1, 2026
Popis produktu
Philips
Technické detaily:
Výrobca - Philips
Maximálna obnovovacia frekvencia – 144
Displej:
Dĺžka uhlopriečky obrazovky (v palcoch) – 24
Typ obrazovky – IPS
Typ HD – FHD
Formát obrazu – 16:9
Jasnosť – 300
Typ obrazovky – 1920 x 1080
Čas odozvy (typický) – 4
Dizajn:
farba – čierna
- Package features / Gross depth (mm): 124.00 mm
- Package features / Gross height (mm): 420.00 mm
- Package features / Gross width (mm): 690.00 mm
- Package features / Packing quantity: 1.00 ks
- Package features / Paper/Pasteboard: 1856.00 g
- Package features / Plastic (No PET): 464.00 g
- Package features / Tare weight (kg): 2.32 kg
- Package features / Volume (m3): 0.04 m³
- Package features / Embeeded battery: No
- Package features / WEEE tax: CL109:2:2017-04-01
- Package features / Palette Qty: 24 ks
- Technical details / Gross weight: 5.36 kg
- Technical details / Net weight: 3.04 kg
- Technical details / Výrobca: Philips
- Technical details / Produktový produkt: 24M2N3200NF/00
- Technical details / USB-C: No
- Technical details / Napájanie USB-C: N/A
- Technical details / Connectivity: HDMI, DisplayPort
- Technical details / Jasnosť: 300 cd/m²
- Technical details / Maximálna obnovovacia frekvencia: 144 Hz
- Technical details / Otočné: No
- Displej / Uhol pohľadu (vertikálny): 178 °
- Displej / Uhol pohľadu (horizontálny): 178 °
- Displej / Dĺžka uhlopriečky obrazovky (v palcoch): 24 "
- Displej / Typ obrazovky: 1920 x 1080 pixelov
- Displej / Typ HD: FHD
- Displej / Formát obrazu: 16:9
- Displej / povrch displeja: Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25%