Lg 40U990A-W.AEU 40 " Ips Black Uhd 21:9 120 Hz 5 ms 5120 x
-1%
Lacné Drahé
Značka: lg
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-10 01:30:57
Sledujeme od: Apr 1, 2026
Popis produktu
LG
Displej:
Dĺžka uhlopriečky obrazovky (v palcoch) – 40
Typ obrazovky – IPS Black
Formát obrazu – 21:9
Jasnosť – 450
Čas odozvy (typický) – 5
Dizajn:
farba - biela
Technické detaily:
Maximálna obnovovacia frekvencia – 120
- Package features / Gross depth (mm): 201.00 mm
- Package features / Gross height (mm): 534.00 mm
- Package features / Gross width (mm): 1206.00 mm
- Package features / Packing quantity: 1.00 ks
- Package features / Paper/Pasteboard: 2384.00 g
- Package features / Plastic (No PET): 596.00 g
- Package features / Tare weight (kg): 2.98 kg
- Package features / Volume (m3): 0.13 m³
- Package features / Embeeded battery: No
- Package features / WEEE tax: CL109:2:2017-04-01
- Package features / Palette Qty: 20 ks
- Technical details / Gross weight: 17.08 kg
- Technical details / Net weight: 14.10 kg
- Technical details / Výrobca: LG
- Technical details / Connectivity: DisplayPort, HDMI, Thundernolt, USB
- Technical details / Jasnosť: 450 cd/m²
- Technical details / Maximálna obnovovacia frekvencia: 120 Hz
- Technical details / Otočné: Áno
- Technical details / Rozsah nastavenia výšky: Áno
- Technical details / USB-C: Áno
- Technical details / Produktový produkt: 40U990A-W.AEU
- Displej / Uhol pohľadu (vertikálny): 178 °
- Displej / Uhol pohľadu (horizontálny): 178 °
- Displej / Dĺžka uhlopriečky obrazovky (v palcoch): 40 "
- Displej / Kontrastný pomer (typický): 2000:1
- Displej / Typ obrazovky: 5120 x 2160 pixelov
- Displej / Formát obrazu: 21:9
- Displej / Jasnosť: 450 cd/m²
- Displej / Čas odozvy (typický): 5 ms
- Displej / Farby displeja: 1060 M
- Displej / Dĺžka uhlopriečky obrazovky (cm): 101 cm
- Displej / Typ HD: UHD
- Model: 40U990A-W
- Warranty: 36 mesiacov
- Dizajn / farba: Biela
- Dizajn / upevnenie v súlade so štandardom VESA: 100 x 100 mm