Aoc Q27G42XE 27 " Ips Qhd 16:9 180 Hz 1 ms 2560 x 1440 pixelov
-0%
Lacné Drahé
Značka: aoc
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:45
Sledujeme od: Apr 1, 2026
Popis produktu
AOC
Technické detaily:
Výrobca - AOC
- Package features / Gross depth (mm): 840.00 mm
- Package features / Gross height (mm): 188.00 mm
- Package features / Gross width (mm): 480.00 mm
- Package features / Packing quantity: 1.00 ks
- Package features / Paper/Pasteboard: 2700.00 g
- Package features / Plastic (No PET): 720.00 g
- Package features / Tare weight (kg): 3.42 kg
- Package features / Volume (m3): 0.08 m³
- Package features / Embeeded battery: No
- Package features / WEEE tax: CL109:2:2017-04-01
- Technical details / Gross weight: 9.33 kg
- Technical details / Net weight: 5.91 kg
- Technical details / Výrobca: AOC
- Technical details / Connectivity: HDMI, DisplayPort, Headphone out
- Technical details / Rozmery so stojanom: 61.39 x 44.97 x 19.76 cm
- Technical details / Produktový produkt: Q27G42XE
- Technical details / USB-C: No
- Technical details / Napájanie USB-C: N/A
- Ergonómia / Regulácia sklonu: Áno
- Ergonómia / Štandard VESA: Áno
- Ergonómia / Upevnenie v súlade so štandardom VESA: 100 x 100 mm
- Ergonómia / Rozsah nastavenia výšky: No
- Displej / Typ obrazovky: IPS
- Displej / Jasnosť: 300 cd/m²
- Displej / Typ HD: QHD
- Displej / Typ podsvietenia: WLED
- Displej / Čas odozvy (typický): 1 ms
- Displej / Uhol pohľadu (vertikálny): 178 °
- Displej / Maximálna obnovovacia frekvencia: 180 Hz
- Displej / Farby displeja: 16.7 M
- Displej / Uhol pohľadu (horizontálny): 178 °
- Displej / Formát obrazu: 16:9
- Displej / Dĺžka uhlopriečky obrazovky (v palcoch): 27 "