32" Samsung Odyssey G55C (LS32CG552EUXEN)
-10%
Najnižšia cena
-10%
info
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Volatilita ceny 2d
Značka: samsung
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 13 hodinami
Sledujeme od: Apr 3, 2026
Popis produktu
LED Monitor Samsung S32CG552EU 31,5" 2560 x 1440 px VA
Monitor SAMSUNG Odyssey G5 G55C S32CG552EU 31.5" 2560x1440px 165Hz 1 ms Curved
- Obrazovka: 31.5", 2560 x 1440px, VA, Zakrivená obrazovka