Nová Matrica B156XTK01.0 Náhradná Hd Tn 40PIN eDp 15,6" Lesklá Dotyková
-0%
Lacné Drahé
Značka: świat matryc
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 5 hodinami
Sledujeme od: Apr 3, 2026
Popis produktu
PARAMETRE PRODUKTU
MODEL NT156WHM-T03 DOTYKOVÝ
- STAV VÝROBKU: NOVÝ
- VEĽKOSŤ OBRAZOVKY: 15,6"
- ROZLÍŠENIE: 1366x768 HD
- KONEKTOR: 40 PIN eDp (2,5 CM ŠÍRKA - VIDITEĽNÉ NA FOTOGRAFII)
- TYP POVLAKU: LESKLÝ
- PODSVIETENIE: LED, TN
PODROBNÁ ŠPECIFIKÁCIA
- PALETA FARIEB: 262K/45% NTSC
- OSVIEŽENIE: 60 HZ
- ROZMERY: 350×224×3.4 mm (náhradná 360 mm)