Nová Náhradná Matrica LP133WQ1-SPK2 13,3" Qhd 2560x1600 60HZ 40PIN Matná
-0%
Lacné Drahé
Značka: świat matryc
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:31
Sledujeme od: Apr 6, 2026
Popis produktu
PARAMETRE PRODUKTU
MODEL LP133WQ1-SPK2 s IPS
- STAV VÝROBKU: NOVÝ
- VÝROBCA: LG
- VEĽKOSŤ OBRAZOVKY: 13,3"
- ROZLÍŠENIE: 2560x1600 QHD+
- KONEKTOR: 40 PIN eDp (25MM - VIDITEĽNÉ NA FOTOGRAFII)
- TYP POVLAKU: MATNÝ
- PODSVIETENIE: LED, IPS
PODROBNÁ ŠPECIFIKÁCIA
- PALETA FARIEB: 16.7M / 100 % sRGB
- OSVIEŽENIE: 60 HZ
- ROZMERY: 291×195 mm