kľúč obojstranný plochý metrický 65x70 mm Bahco [895M-65-70]
Priemerná cena
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 12d
Značka: bahco
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 06:43:50
Sledujeme od: Apr 7, 2026
Popis produktu
Kľúč obojstranný plochý veľkosť 65 mm x 70 mm Bahco [895M-65-70]:
- obojstranný plochý kľúč v metrickom rozmere,
- čeľuste naklonené o 15 uľahčujú prístup k uťahovacím alebo odskrutkovateľným skrutkám a maticiam,
- kľúč vyrobený z vysoko kvalitnej legovanej ocele, kompletne vytvrdzovaný,
- obojstranné označenie veľkosti kľúča uľahčuje výber nástroja potrebného na prácu,
- v súlade s normami ISO 1085; DIN 895,
- chránený proti korózii – čierny
Technické parametre kľúča Bahco [895M-65-70]:
- veľkosť kľúča : 65 x 70 mm
- šírka otvorenej časti (b1) : 132 mm
- šírka otvorenej časti (b2) : 142 mm
- maximálna hrúbka (a) : 20 mm
- celková dĺžka (L) : 580 mm