Spaľovací motor Loncin s olejovým čerpadlom LC1P92F-1-A 25,4 mm 16 Km pre traktor
Vysoká cena
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 4d
Značka: loncin
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:39:05
Sledujeme od: Apr 10, 2026
Popis produktu
Motor Loncin LC1P92F-1-A vertikálny hriadeľ typ A 25.4x80 mm 9,2 kW 452 cm +
TECHNICKÉ ÚDAJE
✅ Značka Loncin
✅ Max. výkon motora 9,2 kW / 3600 ot./min
✅ Hmotnosť stroja 33 kg
✅ Max. krútiaci moment 27 / 2600 Nm/rpm