Rain Bird Kĺbový spínač SJ-18-100-23, 1" Bsp/acme, pre Falcon a 8005
Priemerná cena
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 12d
Značka: rain-bird
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 19 hodinami
Sledujeme od: Apr 10, 2026
Popis produktu
Sme tu pre vás.
RAIN BIRD Kĺbový spojovač SJ-18-100-23, 1" BSP/ACME, pre FALCON a 8005
Technické údaje:
▶ Model: SJ-18-100-23
▶ Výrobca: Rain Bird
▶ Typ: kĺbový spoj (swing joint)
▶ Závit: 1” BSP / ACME
▶ Dĺžka: 45,7 cm (18")
▶ Použitie: postrekovače Rain Bird FALCON 8005
▶ Pracovný tlak: do cca. 21 bar