Milwaukee M18 ONEFHIWF1-0X Rázový Uťahovák 1" 4933459732 2400 Nm
Popis produktu
Milwaukee M18 ONEFHIWF1-0X Akumulátorový Rázový uťahovák 1" FUEL ONE-KEY 2400 Nm
Milwaukee M18 ONEFHIWF1-0X je prvý bezdrôtový rázový uťahovák na svete s priemerom 1" s takou obrovskou silou, ktorý môže plne nahradiť pneumatické, drôtové a spaľovacie modely . Vďaka technológii FUEL a systému ONE-KEY ponúka zariadenie neuveriteľnú silu, inteligentné ovládanie a bezkonkurenčnú výkonnosť aj v tých najťažších podmienkach.
Najdôležitejšie vlastnosti:
- ✅ Krútiaci moment 2400 Nm – výnimočný výkon pre najťažšie aplikácie
- ✅ Uťahovací moment 2033 Nm a roztrhací moment 2400 Nm – práca so skrutkami do M42
- ✅ 4-stupňový systém DRIVE CONTROL – regulácia rýchlosti a krútiaceho momentu
- ✅ Vstavaný snímač nárazov – opakovateľnosť a presnosť krútiaceho momentu
- ✅ Technológia ONE-KEY – konfigurácia nástroja, sledovanie a ochrana v cloude
- ✅ POWERSTATE – bezkartáčový motor – maximálny výkon a životnosť
- ✅ REDLINK PLUS – ochrana pred preťažením a plná komunikácia s batériou
- ✅ REDLITHIUM – najvyššia výkonnosť a životnosť akumulátorov M18
- ✅ Flexibilný batériový systém – kompatibilný so všetkými batériami Milwaukee M18
- ✅ Profesionálny prepravný kufor je súčasťou balenia
Technické údaje:
- Napätie: 18 V
- Typ akumulátora: Li-Ion (séria M18)
- Maximálny krútiaci moment: 2400 Nm
- Uťahovací moment: 2033 Nm
- Odtrhový moment: 2400 Nm
- Frekvencia úderu: 1330 / 1620 / 2100 / 2450 stehien. /min
- Rýchlosť otáčania bez zaťaženia: 0–1000 / 0–1100 / 0–1400 / 0–1650 ot. /min
- Max. priemer skrutky: M42
- Hmotnosť: 5,9 kg
- Kód výrobcu : 4933459732
- EAN (GTIN): 4058546029043
Štandardné vybavenie:
- Milwaukee M18 ONEFHIWF1-0X akumulátorový Rázový uťahovák
- Prepravná taška
Špecifikácie
- Stav: new
- Typ produktu:Auto-moto > Dielenské náradie a vybavenie > Rázové uťahovače
- GTIN/EAN: 04058546029043
História cien
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
Rázový Uťahovák 1" M18 2033NM 2500 Úderov/min M18ONEFHIWF1-0X Bez Nabíjačky A Batérie
Dostupnosť: in stock