Vonkajšia Ip kamera Uniview IPC2122LB-AF28WK-G Fhd
Vysoká cena
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 2d
Značka: uniview
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 15 hodinami
Sledujeme od: Apr 11, 2026
Popis produktu
UNV IPC2122LB-AF28WK-G/ 2MP/ IP Fixed Bullet/ 2,8mm/ H.265/ 30fps/ mikrofón
UNIVIEW
Uniview IPC2122LB-AF28WK-G
Wi-Fi IP kamera typu bullet ponúka rozlíšenie snímača 2 Mpx a je tak schopná snímať video v rozlíšení 1920 x 1080 pri 25/30 fps . Objektív f = 2,8 mm , uhol záberu 101,1° , IR prísvit do 30 m . Optimalizácia dátového toku pomocou smart kodeku Ultra 265, H.265, H.264 a MJPEG znižuje celkové náklady na dátové úložiská pri zachovaní najvyššej možnej kvality obrazu. Kamera je vhodná pre vonkajšie umiestnenie vďaka vodeodolnosti podľa certifikácie IP67 . Napájanie DC 12 V .
Vlastnosti:
ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA:
Vlastnosti:
- Wi-Fi (802.1b/g/n)
- Dual stream - dva dátové streamy o rôznych veľkostiach pásma
- Smart IR prísvit do 30 m
- Vodeodolnosť podľa IP67
- Kompresia Ultra 265, H.265, H.264 alebo MJPEG
- Podpora microSD kariet (max. 128 GB)
- Integrovaný mikrofón
Zobrazenie :
Rozlíšenie snímača: 2 Mpx
Snímací čip: 1/2,9" CMOS, progresívne skenovanie
Maximálne rozlíšenie: 1920 x 1080 pri 25/30 fps
Minimálne osvetlenie: 0,01 Lux (F2.0, farebne, AGC on), 0 Lux pri IR prísvite
IR prísvit: áno, do 30 m
Objektív: f = 2,8 mm, pevný, uhol záberu horizontálne 101,1 °, vertikálne 55 °, diagonálne 111 °
Rýchlosť uzávierky: 1 - 1/100000 s
ICR filter: áno
Kompenzácia svetla: BLC, HLC
Dynamika obrazu: DWDR
Redukcia šumu: 2D/3D DNR
Rozhrania a protokoly:
Rozhranie: 1x Fast Ethernet, 10/100M Base-TX, RJ-45
Wi-Fi: áno, IEEE 802.1b/g/n
Video kompresia: Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG
Podpora ONVIF: áno, profily S, G, T, podpora API a SDK
Streaming: Dual stream
Slot pamäťových kariet: microSD, max. 128 GB
I/O rozhranie: nie
Audio: integrovaný mikrofón
Mechanické vlastnosti a prostredie:
Napájanie: DC 12 V, príkon do 4 W
Krytie: IP67
Pracovná teplota: -30 až +60 °C
Rozmery: 172 x 76 x 72 mm