Aoc Monitor Q27B3CF2 27 palcov Ips 100 Hz Hdmi Usb-c Has
-0%
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: aoc
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:27
Sledujeme od: Apr 11, 2026
Popis produktu
Objavte monitory AOC série B3, ktoré sú ideálnym spojením inovácií a elegancie a ponúkajú neprekonateľný vizuálny zážitok. Každá snímka na nádhernom 27-palcovom QHD IPS displeji ožíva a obnovovacia frekvencia 100 Hz s pôsobivým koeficientom MPRT 1 ms umožňuje sledovať filmy rovnako ako v kine. Využite pohodlný 65 W port USB-C na pripojenie a nabíjanie zariadení, aby ste si zjednodušili digitálne aspekty života. Vychutnajte si plynulý obraz v technológii Adaptive Sync, vďaka ktorej zobrazovaný obsah nadobúda nový rozmer. Tento monitor je stelesnením minimalizmu v štíhlom ráme s úzkou spodnou časťou. Má výšku iba 9,5 mm v porovnaní so štandardnými rozmermi 1517 mm. Je to svedectvo našej lásky k kráse. Stojan s nastaviteľnou výškou je ako nástroj v rukách rezbára a umožňuje nastaviť monitor do ideálneho uhla.
- Energetická etiketa: Stiahnuť
- Model: Q27B3CF2
- Pomer strán obrazu: 16:9
- Uhlopriečka obrazovky: 27 "
- Typ snímača: TFT IPS
- Povrch matrice: Matný
- Dotyková obrazovka: Nie
- Technológia podsvietenia: LED diódy
- Plamka matrice: 0.2331 mm
- Rozlíšenie: 2560 x 1440
- Doba odozvy: 1 ms
- Jasnosť: 350 cd/m²
- Statický kontrast: 1 500:1
- Dynamický kontrast: 20 000 000:1
- Obnovovacia frekvencia: 100 Hz
- Minimálna horizontálna frekvencia: 30 kHz
- Maximálna horizontálna frekvencia: 115 kHz
- Minimálna vertikálna frekvencia: 48 Hz
- Maximálna vertikálna frekvencia: 100 Hz
- Horizontálny uhol pohľadu: 178 °
- Uhol vertikálneho videnia: 178 °
- Počet farieb: 16,7 milióna
- In/O konektory: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1,2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
- Bluetooth: Nie
- WiFi: Nie
- Vstavané reproduktory: Áno
- Vstavaný TV tuner: Nie
- Webová kamera: Žiadne
- Pivot: Nie
- Regulácia výšky: Áno
- Rozsah nastavenia výšky: 110 mm
- Štandard VESA: 100 x 100
- Príkon: 35 W
- Energetická trieda: E
- Príslušenstvo v balení: HDMI kábel USB-C na C Napájací kábel
- Farba: Čierna
- Výška: 356.7 mm
- Výška (max. ): 508.6 mm
- Výška s podstavcom: 398.6 mm
- Šírka: 616.6 mm
- Hĺbka: 45.6 mm
- Hĺbka s podstavcom: 229.8 mm