Monitor 32" Asus VA32UQSB Ips 3840x2160 (4K) 60Hz 4ms 16:9
-0%
Najnižšia cena
info
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Volatilita ceny 3d
Značka: asus
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:39
Sledujeme od: Apr 11, 2026
Popis produktu
Monitor Asus 32' VA32UQSB
Asus
VA32UQSB
- 31,5" displej s rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160) s IPS a širokými pozorovacími uhlami 178 ° pre ostrý a pohlcujúci obraz
- Široké možnosti pripojenia, vrátane dvoch konektorov HDMI, DisplayPort a rozbočovača USB
- Podpora HDR-10 pre zvýraznenie svetlých a tmavých oblastí, pre realistický vizuálny zážitok
- Ergonomický dizajn s nastaviteľným sklonom, otáčaním, otáčaním a výškou pre pohodlné sledovanie
- Energetický štítok: Stiahnuť
- Certifikácia TCO: Áno
- Model: VA32UQSB
- Pomer strán: 16:9
- Uhlopriečka displeja 2: 31.5''
- Typ snímača: TFT IPS (IPS)
- Povrch matrice: Matný
- Dotykový displej: Nie
- Technológia podsvietenia: LED diódy
- Vertikálna viditeľnosť: 392.23 mm
- Horizontálny viditeľný priestor: 697.31 mm
- Plášť matrice: 0.182 mm
- Rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Čas odozvy new: 4 ms
- Jas: 350 cd/m²
- Statický kontrast: 1000:1
- Obnovovacia frekvencia: 60 Hz
- Horizontálna frekvencia min.: 110 kHz
- Horizontálna frekvencia max.: 140 kHz
- Vertikálna frekvencia min.: 24 Hz
- Vertikálna frekvencia max.: 60 Hz
- Horizontálny pozorovací uhol: 178°
- Pozorovací uhol vertikálny: 178 °
- Množstvo farieb: 1,07 miliardy
- Vstupné/výstupné zásuvky: 2 x USB 3.0
- Bluetooth : Nie
- WiFi: Nie
- Vstavané reproduktory: Áno
- Vstavaný TV tuner: Nie
- Webkamera: Žiadna
- Pivot: Áno
- Certifikácia: TÚV
- Standard VESA: 100 x 100
- Spotreba energie: 30 W
- Energetická trieda: F
- Príslušenstvo v balení: HDMI kábel Skrutkovač v tvare L Napájací kábel USB 3.0 Záručný list
- Farba (výpočet): Čierna
- Výška: 423.7 mm
- Výška základňou: 594.1 mm
- Šírka: 714.6 mm
- Hĺbka: 53 mm
- Hĺbka základňou: 264.9 mm