Oled Monitor Samsung Odyssey G6 S27FG602SU 27" 500 Hz 0,03 ms HDR10
-7%
Najnižšia cena
-7%
info
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: samsung
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 12 hodinami
Sledujeme od: Apr 11, 2026
Popis produktu
Monitor OLED
Samsung Odyssey G6 S27FG602SU 27" QHD OLED 500Hz 0,03 ms herný
- č. kat. 1363972
- Obrazovka: 27", OLED, 2560 x 1440
- Doba odozvy snímača: 0,03 ms
- Obnovovacia frekvencia obrazu: 500 Hz
- Konektory: HDMI 2.1 x 2, DisplayPort x 1, USB 3.2 x 2
- Ďalšie možnosti: HDR, USB, AMD FreeSync, úzky rámček, regulácia výšky
Č. kat. 1363972
Sledujte obsah vo filmovom formáte
Užite si ešte lepší obraz
Nastavte obrazovku zvisle
Prenášajte vysoko kvalitný obraz
Rozlúčte sa s blikaním obrazovky
Užite si plynulý a ostrý obraz
Nastavte si pohodlne uhol pohľadu
Optimálny uhol sklonu
Nastavte výšku monitora
Fotky
ŠPECIFIKÁCIA
Obrázok
- Veľkosť obrazovky: 27" / cm
- Format obrazovky: 16:9
- Rozlíšenie: 2560 x 1440
- Typ matice: OLED
- Typ podsvietenia: OLED
- Dotyková obrazovka: nie
- Zakrivená obrazovka: nie
- Statický/dynamický Kontrast: 1000000:1 /
- Jas obrazovky: 300 cd /m2
- Čas odozvy matice: 0,03 ms
- Veľkosť bodu: 0,229 mm