Monitor Samsung 27" LS27D406GAUXEN Full Hd 100Hz 2xHDMI 1xDP Pivot
-1%
Najnižšia cena
-1%
info
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Volatilita ceny 3d
Značka: samsung
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:06
Sledujeme od: Apr 11, 2026
Popis produktu
➡ Samsung Monitor 27 palcov S40GD IPS 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xDP 2xUSB-A 2.0 1xUSB-B 5ms 100Hz HAS+PIV ploché reproduktory 3YOn-Site (LS27D406GAUXEN)
Kód výrobcu: LS27D406GAUXEN
⚡ Popis
ℹ Špecifikácia
- Energetická etiketa: Stiahnuť
- Model : LS27D406GAUXEN
- Pomer strán obrazu: 16:9
- Uhlopriečka obrazovky: 27 "
- Typ snímača: TFT IPS
- Povrch matrice: Matný
- Dotykový displej: Nie
- Technológia podsvietenia: LED diódy
- Vertikálna viditeľná plocha: 336.312 mm
- Viditeľná plocha v horizontálnej rovine: 597.888 mm
- Rozlíšenie: 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Čas odozvy: 5 ms
- Jasnosť: 250 cd/m²
- Statický kontrast: 1000:1
- Dynamický kontrast: Mega kontrast
- Obnovovacia frekvencia: 100 Hz
- Horizontálny uhol pohľadu: 178 °
- Vertikálny uhol pohľadu: 178 °
- Počet farieb: 16,7 miliónov
- Vstupné/výstupné konektory: 1 x 3,5 mm minijack, 2 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x USB ( TYPE B), 2 x USB 2.0
- Bluetooth : Nie
- WiFi: Nie
- Vstavané reproduktory: Áno
- Vstavaný TV tuner: Nie
- Webová kamera: Žiadna
- Pivot: Áno
- Nastavenie výšky: Áno
- Certifikáty: TCO
- Standard VESA: 100 x 100
- Spotreba energie: 14 W
- Energetická trieda: C
- Farba: Čierna
- Výška: 360.9 mm
- Výška s podstavcom: 538.3 mm
- Šírka: 612.7 mm
- Hĺbka: 39.8 mm
- Hĺbka so základňou: 219 mm