Monitor Philips Evnia 27M2N3800A/00 3840 x 2160 320 Hz Ips
-0%
Najnižšia cena
info
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Volatilita ceny 1d
Značka: philips
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:39
Sledujeme od: Apr 11, 2026
Popis produktu
Philips Evnia 3000 27M2N3800A/00. Dĺžka uhlopriečky obrazovky: 68,6 cm (27"), Rozlíšenie: 3840 x 2160 px, Typ HD: 4K Ultra HD, Technológia displeja: LCD, Doba odozvy (typická): 1 ms, Natívny pomer strán: 16:9, Uhol pohľadu (horizontálny): 178 °. Vstavané reproduktory Standard VESA. Farba produktu: Šedá
Odomknite novú úroveň hier vďaka režimu dvojitého rozlíšenia tohto monitora Evnia. Plynulo prepínajte medzi 3840 x 2160 pri 160 Hz a 1920 x 1080 pri 320 Hz pomocou jednoduchého prepínača a dosiahnite tak bezkonkurenčnú všestrannosť a výkon.